Учнівське самоврядування – найяскравіша сторінка шкільного життя.
Учнівське самоврядування організовує свою роботу відповідно до Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, Законів України «Про освіту».
Учнівське самоврядування – це не засіб звільнення педагогів від їхніх обов’язків і завантаження ними учнів. Це засіб розширення діапазону діяльності дорослих і дітей – членів єдиної шкільної родини; збільшення можливостей для їхнього об’єднання, творчого пошуку, виявлення ініціативи. Самоврядування сприяє набуттю учасниками педагогічного процесу навичок життя й активної діяльності за законами демократичного суспільства, у якому панують гуманістичні взаємини між людьми.
Учнівське самоврядування школи має на меті:
- формувати в дітях почуття господаря школи, класу, активну шиттєву позицію,
- вміння співпрацювати на принципах партнерства,
- залучати до громадської діяльності,
- стимулювати творчу ініціативу,
- розвивати організаторські вміння та здібності.
Вибори Голови учнівського самоврядування – найяскравіша подія, що має велике значення у формуванні правової свідомості учнів та вихованні громадської активності. На період виборчої компанії створено шкільну виборчу комісію, заготовлено на всіх учнів школи бюлетені для голосування. Проводилася прес-конференція з кандидатами у голови. Питання й відповіді висвітили у газеті «Шкільний кур’єр». У день виборів кожен учень мав можливість на основі прямих, рівних, вільних виборів шляхом таємного голосування, особисто проголосувати за одного з трьох кандидатів. Підрахувавши голоси, виборча комісія визначила шкільного обранця.
Штаб «Живи, книго!» організовує роботу книжкової лікарні, проводить рейд перевірки збереження підручників у класах.
Загін «Милосердя» надає допомогу людям похилого віку під час осінньо-польових робіт, у впорядкуванні території, збирає кошти у фонд «Червоного хреста». Також організовує участь учнів школи в акціях «Маленькі добродії», «Збери портфель товаришу», «Створимо затишок», «Від серця до серця»,
Група «Пошук» проводить пошукову роботу, досліджуючи історію рідного краю, сприяє духовній єдності поколінь, вшановує ветеранів війни і праці, збирає матеріали до шкільного музею.
Основним принципом учнівського самоврядування школи є: «Разом вирішили, разом зробили, разом відповідаємо».
Усього в дитячій організації, органах учнівського самоврядування різних рівнів задіяні всі учні старших класів.